Aydın Yılmaz’ın yeni adresi belli oldu!

TFF 1. Lig takımlarından Menemenspor, 33 yaşındaki tecrübeli futbolcu Aydın Yılmaz ile ilgileniyor. Bir süredir futboldan uzak olan Aydın Yılmaz’ın, ara transfer dönemini hareketli geçiren Menemenspor ile transfer görüşmesi yaptığı belirtildi.

İlerleyen günlerde İzmir’e giderek transferin detaylarını görüşecek olan Aydın Yılmaz’ın Menemenspor’a imza atması bekleniyor. İzmir ekibi ile görüşmelerde bulunan eski Sakaryasporlu futbolcuyu Ümit Karan’ın istediği belirtilirken konu hakkında açıklamalarda bulunan teknik direktör Ümit Karan, “Aydın'ın futbola geri dönmesini kim istemez çok yetenekli oyuncuydu, genç oyuncularımız var onlara ağabeylik yapması açısından iyi olabilir ancak kesinleşen bir durum yok İzmir’e gelince görüşeceğiz” dedi. 


1988 yılında İstanbul’da doğan Aydın Yılmaz, futbola Galatasaray altyapısında başladı. Galatasaray’ın alt yaş takımlarında boy gösterdikten sonra sırasıyla Manisaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Eskişehirspor, Kasımpaşa, Adana Demirspor, Karabükspor, Sakaryaspor ve son olarak Çekya ligi ekiplerinden 1.FK Příbram takımlarına transfer oldu.

- Spor 264, Sakaryaspor bölümünde yayınlandı
https://spor264.com.tr/haber/6334301/aydin-yilmazin-yeni-adresi-belli-oldu