Haramiler Sapanca'da Başakşehir bayrağı böyle indirdi

Süper Lig şampiyonu İstanbul Başahşehir FK’ya dev bayrak Sapanca ilçesinde Halk Eğitim Merkezi’ne asıldı. Bayrağı görenler Sapanca’da halk eğitim merkezine asılan Başakşehir bayrağına anlam veremezken, Sapancalı taraftar grubu Haramilerin tepkisini çekti.

Halk Eğitim Merkezine asılan Başakşehir bayrağı ile ilgili sosyal medyadan açıklama yayınlayan Haramiler, “Taraftarı belli olmayan siyasi bir kulübün bayrağını Sapanca merkeze asan Başakşehir taraftarını tanımak ve bilmek isteriz. O bayrağı oraya kimler astı? Kimler tarafından astırıldı? Veya ne amaçla asıldı? Sakaryasporumuzun ve Sapancasporumuzun durumu ortadayken bu terbiyesizliği yapanlar derhal o bayrağı bir daha asılmamak şartıyla indirmelidir. Cenaze evinde düğün olmaz “ ifadelerini kullandı.

Halk Eğitim Merkezine asılan dev Başakşehir bayrağı Haramiler grubu tarafından indirilirken, sosyal medyada şu sözlere yer verildi “Sözde büyükler alnınıza lekedir bugünler. Evet burası Sapanca! Belediyemizin astığı taraftarı olmayan ve bugünlere nasıl geldiği belli olan takımın bayrağını bu şehrin çocukları indirdi. Umarız bir daha şampiyonluğunuzu bu kentten uzak tutarsınız”

- Spor 264, Gündem bölümünde yayınlandı
https://spor264.com.tr/haber/5044565/haramiler-sapancada-basaksehir-bayragi-boyle-indirdi