Serik galibiyetinin bir gün öncesi...

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi'nin Serik maçından bir gün önce Elazığspor galibiyet primlerini elden dağıtarak özel görüşmeler yapmasıyla motive olan yeşil siyahlılar rakiplerinin puan kaybettiği haftada deplasmanda rahat kazanarak ikinciliğe yükseldi

Erhan Kaytanbay
Erhan Kaytanbay Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Sakaryaspor, play off hattındaki rakiplerinin puan kaybettiği haftada deplasmanda Serik Belediyespor'u 0-3 gibi bir skorla yendi. Deplasmanda alınan rahat galibiyet sonrası yeşil siyahlılar ikinci sıraya yükseldi.

Maçtan bir gün önce beraberindeki yöneticiler ile birlikte uçakla Antalya'ya gelen başkan Cevat Ekşi, futbolcuların kaldığı otele giderek, önce iftar yaptı daha sonra da futbolculara söz verilen Elazığspor galibiyet primlerini elden dağıttı. Ekşi'nin futbolculara ödemelerini yaptığı gün personelin de ödemesini yaptığı öğrenildi.

Otelde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiren Başkan Ekşi, maç gecesinde futbolcuların odalarına çıkarak tek tek görüşmeler gerçekleştirdi ve maçın önemini anlattı.

Bu motive ile sahaya çıkan yeşil siyahlı futbolcular, rakiplerinin puan kaybettiği haftada rahat kazanarak play off yolunda önemli bir galibiyet elde etti.

15 Nis 2021 - 19:31 - Sakaryaspor

Muhabir Erhan Kaytanbay

Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?