Gençler madalya için kulaç attı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler Yüzme Sakarya İl Birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Seçme Yarışları tamamladı. Sakarya Yüzme Havuzunda geçtiğimi hafta sonu düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.

Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay; "11-12 Yaş Yüzme Müsabakalarının ardından, gerçekleştirdiğimiz Gençler Yüzme Sakarya İl Birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Seçme Yarışlarını da sorunsuz bir şekilde tamamladık. İlimizde düzenlenen Yüzme Aday Kursunda da 35 aday hakemimiz başarılı oldu. Yüzme Sporuna verdiği desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel'e teşekkür ediyoruz" dedi.

Müsabaka Sonuçları

Yarışların ardından kızlar 50 metre sırtta 13 yaş kategorisinde; Atlantis Spor Kulübünden Ecenaz Çankaya 1'inci, Tuana Kasap 2'nci, Begüm Şenoğlu 3'üncü, 14 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.S.Kulübünden Sibel Demircioğlu 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Nisa Selcan Yılmaz 2'nci, Ilgın Başar 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde; Doğa And. Lisesinden Duygu Kıratlı 1'inci, Meltem Rahvalı 2'nci, Ece Çubukçu 3'üncü oldu.

Erkekler 50 metre sırtta 13 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Ahmet Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Egehan Satıroğlu 3'üncü, 14 Yaş kategorisinde; Ferdi olarak yarışan Kerem Pehlivan 1'inci, Ömer Emre Serbest 2'nci, Cesur Yüzme Kulübünden Y. Furkan Erdem 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde; Ö.Enka A.Lisesinden Utku Kurtdere 1'inci, Ömürcan Aydın 2'nci, Atlantis S.Kulünden M.Hulki Büyükköroğlu 3'üncü oldu.

Kızlar 100 metre serbest 13 yaş kategorisinde; Atlantis S.Kulübünden Tuana Kasap 1'inci, Zümra Sınır 2'nci, Sakarya S.S.Kulübünden Sudenaz Balcı 3'üncü, 14 yaş kategorisinde; Atlantis S.Kulübünden Nisa Selcan Yılmaz 1'inci, Ilgın Başar 2'nci, Altınkulaç Y.Kulübünden Z.Berfin Demir 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde; Ö.Uğur Değişim A.Lisesinden Rana İnci Yenihayat 1'inci, A.Dilmen A.Lisesinden Meltem Rahvalı 2'nci, Serdivan A.Lisesinden Melisa Şen 3'üncü oldu.

Erkekler 100 metre serbest 13 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Ahmet Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Egehan Satıroğlu 3'üncü, 14 Yaş kategorisinde; Ferdi olarak yarışan Ömer Emre Serbest 1'inci, Kerem Pehlivan 2'nci, Altınkulaç Y.Kulübünden Ali Yusuf Ak 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde; Ö.Enka A.Lisesinden Utku Kurtdere 1'inci, Ö.Ada Bilim A.Lisesinden A.Gaffar Çakar 2'nci, Serdivan And. Lisesinden S.Oruç Dalkan 3'üncü oldu.

Kızlar 200 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Atlantis S.Kulübünden Ecenaz Çankaya 1'inci, Begüm Şenoğlu 3'üncü, Sakarya S.S.Kulübünden Sudenaz Balcı 2'nci, 14 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Sibel Demircioğlu 1'inci, olurken 15-19 yaş kategorisinde Doğa And. Lisesinden Betül Reyhan Küçük 1'inci, Uğur D.A.Lisesinden Dilara Taşkıran 2'nci, Melek Yolcu 3'üncü oldu.

Erkekler 200 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Berk Zeren 1'inci, Mert Efe Tezer 2'nci, Kobaş Kulübünden Umut Arda Birşen 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Mert Avcı 1'inci, Abdurrahman Yazıcı 3'üncü, Cesur Yüzme Kulübünden Numan Berke Yılmaz 2'nci Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Atlantis S.S.Kulübünden M.Hulki Büyükköroğlu 1'inci, Ö.Şahin And. Lisesinden Berk Şimşek 2'nci, Ö.Enka A.Lisesinden Berkin Beleroğlu 3'üncü oldu.

Erkekler 4- 100 metre 15-19 yaş kategorisinde takım sıralamasında Ö.Enka And. Lisesi 1'inci, Doğa And.Lisesi 2'nci, Ö.Şahin And. Lisesi 3'üncü oldu.

Kızlar 50 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Ecenaz Çankaya 1'inci, Sudenaz Balcı 2'nci, Fatma Sara Çalık 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1'inci, Nisa Selcan Yılmaz 2'nci, Ilgın Başar 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Reyhan Betül Küçük 1'inci, Melek Yolcu 2'nci, Dilara Taşkın 3'üncü oldu.

Erkekler 50 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Berk Zeren 1'inci, M.Mert Can 2'nci, Ertuğrul Yılmaz 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1'inci, N.Berke Yılmaz 2'nci, Kerem Pehlivan 3'üncüolurken, 15-19 Yaş Kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1'inci, Berk Şimşek 2'nci, Berkin Beleroğlu 3'üncü oldu.

Kızlar 100 metre kelebek 13 yaş kategorisinde; Sudenaz Balcı 1'inci, Zümra Sınır 2'nci, Derin Timuçin 3'üncü olurken, 15-19 yaş kategorisinde; Anıl Sıla Furta 1'inci, Saime Naz Balcı 2'nci, Melisa Şen 3'üncü oldu.

Erkekler 100 metre kelebek 13 yaş kategorisinde; Yiğiter İrken 1'inci, Ahmet Kayra Gevrek 2'nci, Arda Ünal 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1'inci, Y.Furkan Erdem 2'nci, Abdurrahman Yazıcı 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Batuhan E.Pınar 1'inci, M.Hulki Büyükköroğlu 2'nci, Ahmet Mintaz 3'üncü oldu.

Kızlar 200 metre serbest 13 yaş kategorisinde; Tuana Kasap 1'inci, Zümra Sınır 2'nci, Z.Azra Özel 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Nisa Selcan Yılmaz 1'inci, Ilgın Başar 2'nci, Z.Berfin Demir 3'üncü olurken, 15-19 Yaş kategorisinde Rana İnci Yenihayat 1'inci, Zeynep Çenay 2'nci, Azra Yıldırım 3'üncü oldu.

Erkekler 200 metre serbest 13 yaş kategorisinde; A.Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, Yusuf Durusel 3'üncü, 14 Yaş kategorisinde Ö.Emre Serbes 1'inci, Kerem Pehlivan 2'nci, A.Yusuf Ak 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde B.Ecrin Pınar 1'inci, Ahmet Mintaz 2'nci, Ali Gafar Çakar 3'üncü oldu.

Kızlar 50 metre kelebek 13 yaş kategorisinde; Zümra Sınır 1'inci, Derin Timuçin 2'nci, Begüm Şenoğlu 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1'inci, Z.Berfin Demir 2'nci, A.Gökcen Kara 3'üncü Olurken, 15 -19 yaş kategorisinde Rana İnci Yenihayat 1'inci, Saime Naz Balcı 2'nci, Melisa Şen 3'üncü oldu.

Erkekler 50 metre kelebek 13 yaş kategorisinde; A.Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, Kuzey Kırca 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1'inci, Kerem Pehlivan 2'nci, Ö.Emre Serbes 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1'inci, Ömürcan Aydın 2'nci, Kaan Coşkun 3'üncü oldu.

Kızlar 100 metre sırt 13 yaş kategorisinde; Tuana Kasap 1'inci, Ecenaz Çankaya 2'nci, Begüm Şenoğlu 3'üncü, 14 yaş kategorisinde; Nisa Selcan Yılmaz 1'inci, Ilgın Başar 2'nci, Z.Berfin Demir 3'üncü, 15-19 Yaş kategorisinde Duygu Kıratlı 1'inci, Meltem Rahvalı 2'nci, Zeynep Çanay 3'üncü oldu.

Erkekler 100 metre sırt 13 yaş kategorisinde; A.Kayra Gevrek 1'inci, Egehan Satıroğlu 2'nci, Alperen Gürsoy 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Kerem Pehlivan 1'inci, Ö.Emre Serbes 2'nci, Y.Furkan Erdem 3'üncü Olurken, 15-19 Yaş Kategorisinde Utku Kurtdere 1'inci, Ömürcan Aydın 2'nci, Ahmet Mintaz 3'üncü oldu.

Kızlar 200 metre karışık 13 yaş kategorisinde; Zümra Sınır 1'inci, F.Sara Çalık 2'nci, Z.Azra Özel 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1'inci, Ilgın Başar 2'nci, Aybike G. Kara 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Zeynep Çenay 1'inci, Serra Özdemir 2'nci oldu.

Erkekler 200 metre karışık 13 yaş kategorisinde; A.Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, Yusuf Durusel 3'üncü, 14 yaş kategorisinde; Mert Avcı 1'inci, Ö.Emre Serbes 3'üncü olurken, 15-19 yaş kategorisinde B.Ecrin Pınar 1'inci, M.Hulki Büyükköroğlu 2'nci, S.Oruç Dalkan 3'üncü oldu.

Kızlar 400 metre serbest 15-19 yaş kategorisinde; R.Beytül Küçük 1'inci, R.İnci Yenihayat 2'nci, Hande Siviçoğlu 3'üncü olurken, erkeklerde ise B.Ecrin Pınar 1'inci, R.Ahmet Çakır 2'nci, Yiğit İsmailoğlu 3'üncü oldu.

Bayanlar 50 metre serbest 13 yaş kategorisinde; Tuana Kasap 1'inci, Zümra Sınır 2'nci, A.İpek Hocak 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1'inci, N.Selcan Yılmaz 2'nci, Z.Berfin Demir 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Meltem Rahvalı 1'inci, Duygu Kıratlı 2'nci, Melisa Şen 3'üncü oldu.

Erkekler 50 metre serbest 13 yaş kategorisinde; A.Kayra Gevrek 1'inci, Yiğiter İrken 2'nci, M.Mert Can 3'üncü, 14 Yaş kategorisinde Ö.Emre Serbes 1'inci, A.Yusuf Ak 2'nci, Y.Furkan Erdem 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Ömürcan Aydın 1'inci, S.Oruç Dalkan 2'nci, Ali Gafa Çakar 3'üncü oldu.

Kızlar 100 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Ecenaz Çankaya 1'inci, Fatma Sara Çalık 2'nci, A.İpek Hocalar 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1'inci, Nisa Selcan Yılmaz 2'nci, Ilgın Başar 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Reyhan Betül Küçük 1'inci, Dilara Taşkın 2'nci, Melek Yolcu 3'üncü oldu.

Erkekler 100 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde; Berk Zeren 1'inci, M.Mert Can 2'nci, Mert Efe Tezer 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1'inci, Numan Berke Yılmaz 2'nci, Kerem Pehlivan 3'üncü Olurken, 15-19 yaş kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1'inci, Berk Şimşek 2'nci, Berkin Beleroğlu 3'üncü oldu.

Kızlar 200 metre sırt 13 yaş kategorisinde; Tuana Kasap 1'inci, Ecenaz Çankaya 2'nci, Begüm Şenoğlu 3'üncü, 14 yaş kategorisinde; Nisa Selcan Yılmaz 1'inci, Ilgın Başar 2'nci, Bahar Cebeci 3'üncü, 15-19 Yaş kategorisinde Duygu Kıratlı 1'inci, İrem Sağır 2'nci, Ece Yiğit 3'üncü oldu.

Erkekler 200 metre sırt 13 yaş kategorisinde; Egehan Satıroğlu 1'inci, Kuzey Kırca 2'nci, A.Taha Karagözlü 3'üncü, 14 yaş kategorisinde Kerem Pehlivan 1'inci, Ö.Emre Serbes 2'nci, Abdurrahman Yazıcı 3'üncü Olurken, 15-19 Yaş Kategorisinde Utku Kurtdere 1'inci, Ahmet Mintaz 2'nci, A.Kartal Görücü 3'üncü oldu.

Kızlar 200 metre kelebek 15 -19 yaş kategorisinde A.Sıla Furta 1'inci Olurken, erkeklerde S.Oruç Dalkan 1'inci, Ö.Faruk Çelikten 2'nci oldu.

Bayanlar 4 x 100 serbest 15- 19 yaş kategorisinde Ö.Uğur Değişim And. Lisesi 1'inci, Doğa And. Lisesi 2'nci, Atatürk And. Lisesi 3'üncüolurken, erkeklerde Ö.Enka A.Lisesi 1'inci, Doğa And .Lisesi 2'nci, Ö.Şahin A.Lisesi 3'üncü oldu.

16 Oca 2018 - 10:49 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 264 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 264 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Spor 264 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Spor 264 değil haberi geçen ajanstır.




Anket Sakaryaspor'un yüzde 49 hissesinin satılmasını destekliyor musunuz?