Güreşte seçmeler tamamlandı

Küçük minik ve büyük minikler güreş il seçmeleri, Yenikent Spor Salonu'nda yapıldı.

Yenikent Spor Salonu'nda 200'e yakın sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen güreş il seçmelerinde serbest ve grekoromen stilde başarılı olan sporcular belli oldu.

Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, "yıldız ve gençler il seçmelerinin ardından, miniklerde de başarılı olan sporcular belli oldu. İlimizi yurt içi müsabakalarda temsil edecek olan sporculara başarılar diliyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'e de güreş sporuna desteklerinden dolayı camiamız adına teşekkür ediyorum" dedi.

11-13 Yaş Serbest Sonuçları

23-26 Kg.

1- Sinan Karadeniz (Akyazı)

29 Kg.

1-Burak Büyükkaya (Kocaali)

2-Enes Demirsel (Ferdi)

32 Kg.

1-Bilal Erdem (Akyazı)

2-Ufuk Recep Uludağ (Ferdi)

35 Kg.

1-Hamza Sarpdere (Ferdi)

2-Enver Samet Arar (Kocaali)

3-Yiğit Atmaca (Boybeyi)

3-Semih Altun (Boybeyi)

38 Kg.

1-Ahmet Yasir Keleş (Ferdi)

2- Adem Kaya (Akyazı)

42 Kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-S.Bilal Çapoğlu (Erenler)

3-Zafer Boztepe (Boybeyi)

3-Abdurrahman Mutlu (Erenler)

47 Kg.

1-H.Efe Sezer (Adaspor)

2-A.Berat Karaman (Ferdi)

3-Mehmet Şahin (Kocaali)

53 Kg.

1-B.Ali Yeşiltaş (Akyazı)

2-E.Eren Uğurel (Ferdi)

3-Melih Uygun (Boybeyi)

3. Kerem Soydan (Ferdi)

59 Kg.

1-Hüseyin Albayrakoğlu (Akyazı)

2-H.İbrahim İşler (Ada)

66 Kg.

1-Gökdeniz Yılmaz (Boybeyi)

75 Kg.

1-M.Talha Başar (Akyazı)

90 Kg.

1-F.Mervan Başer (Akyazı)

14-15 Yaş Grekoromen Sonuçları

38 Kg.

1-H.Efe Aykırı (Hendek)

2-Mehmet Yolcu (Hendek)

3-Emiralp Gedik (Hendek)

3-Yasin Dizen (Hendek)

41 Kg.

1- Recep Cihan Ölçer (Hendek)

44 Kg.

1-Efe Resul Temizce (Hendek)

48 Kg.

1-Osman İlaslan (Hendek)

2-A.Kadir Birinci (Hendek)

3-Samet Koto (Ferdi)

3-Ömer Baylan (Hendek)

52 Kg.

1-Ekrem Erdem (Hendek)

2-Ömer Aksoy (Kocaali)

3-Efe A.Karakaya (Hendek)

3-Fuat Bayraktar (Hendek)

57 Kg.

1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2-Gökhan Şişman (Hendek)

3-Yusuf Huruzcu (Ferdi)

3-Abdülkadir Çetin (Adaspor)

62 Kg.

1-Eray Pilavcı (Hendek)

2-Yiğit Yusuf Cebeci (Ferdi)

3-Ali Haydar Öbakrı (Hendek)

3-Atilla Dere (Hendek)

68 Kg.

1-Erhan Kuş (Hendek)

2-Talha Demir (Adaspor)

3-Toprak Eltutan (Hendek)

3-Salih Temizce (Hendek)

75 Kg.

1-M.Semih Büyükçınar (Adaspor)

2-Y.Enes Güner (Ferdi)

3-Furkan F.Coşkun (Hendek)

3-Ferhat Virdil (Ferdi)

85 Kg.

1-M.Emre Helvacı (Hendek)

2-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

11-13 Yaş Grekoromen Sonuçları

29 Kg.

1-Rahman Keskin (Hendek)

2-Burak Büyükyaka (Kocaali)

32 Kg.

1-Emirkan Zırın (Ferdi)

2-Salih Yılmaz (Hendek)

3-Furkan Kumru (Hendek)

3-Kadir Yolcu (Hendek)

35 Kg.

1-Y.Hamza Sarı (Hendek)

2-E.Samet Arar (Kocaali)

3-Tarık Atmaca (Hendek)

3-Hamza Sarpdere (Ferdi)

42 Kg.

1-E.Resul Temizce (Hendek)

2-Ali Bekar (Ferdi )

3-Abdullah Erdem (Ferdi)

47 Kg.

1-Mehmet Memi (Ferdi)

2-R.Arda Işıkveren (Ferdi)

3-M.Yiğit Albayrak (Hendek)

3-M..Halit Temizel (Hendek)

53 Kg.

1-E.Atakan Karakaya (Hendek)

2-Emirhan Cihan (Ferdi)

3-E.Eren Uğurel (Ferdi)

3-Tolga Dere (Hendek)

59 Kg.

1-V.Efe Tantan (Ferdi)

2-E.Tuğra Dayal (Ferdi)

3-M.Safa Kavakçı (Hendek)

3-Burakcan Tüz (Ferdi)

66 Kg.

1-Yiğit Erdoğan (Ferdi)

2-E.Yiğit Arslan (Ferdi)

3-M.Enes Çelik (Hendek)

3-Ömer Bayrak (Hendek)

75 Kg.

1-Hüseyin Hamza Örel (Hendek)

2-M.Ali Kara (Hendek)

3-Salih Temizce (Hendek )

3-Cihan Sarı (Hendek)

90 Kg.

1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2-Mert Cem Kesici (Hendek)

3-B.Oğuz Akçelik (Ferdi)

14-15 Yaş Serbest Sonuçları

34-38 Kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Yaşarn Çeçen (Boybeyi)

41 Kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-R.Cihan Ölçer (Hendek)

3-Zafer Boztepe (Boydemi)

44 Kg.

1-Taner Algan (Akyazı)

48 Kg.

1-Erhan Algan (Akyazı)

2-Yaser Atmaca (Akyazı)

3-Samet Koto (Ferdi)

52 Kg.

1-Ömer Aksoy (Kocaali)

2-Bilal Muti (Ferdi)

57 Kg.

1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)

2-Yusuf Huruzcu (Ferdi)

3-Abdülkadir Çetin (Adaspor)

62 Kg.

1-Semih Karagöl (Erenler)

2-Yunus Huruzcu (Ferdi)

3-Burakcan Tüz (Ferdi)

68 Kg.

1-MümincanAygün (Akyazı)

2-Sadullah hikmet (Boybeyi)

3-Yusuf Karahan (Ferdi)

3-M.Emin Duman (Boybeyi)

75 Kg.

1-Abdurrahim Mutlu (Erenler)

2-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

3-Sefa Ertuna (Ferdi)

3-Y.Enes Güner (Ferdi)

85 Kg.

1-Mahmut Düzcan (Akyazı)

2-Hüseyin Budak (Erenler)

31 Oca 2018 - 12:52 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 264 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 264 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Spor 264 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Spor 264 değil haberi geçen ajanstır.




Anket Sakaryaspor'un yüzde 49 hissesinin satılmasını destekliyor musunuz?