Yüzmede 11-12 yaş dereceleri açıklandı

11-12 Yaş kız–erkek Yüzme Gelişim Projesi Kış Dönemi İl Vize Müsabakası ve İl Karması Seçmesi sona erdi. Sakarya Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalar nefesleri kesti.

Kızlar 200 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde Sakarya Atlantis Su Sporları Kulübünden Sırma Güler 1'inci, İremnur Durmuş 2'nci, Merve Melissa Mat 3'üncü, 12 yaş kategorisinde (Sakarya Atlantis Su Sporları Kulübünden Beril Ceren Öztürk1'inci, Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2'nci, Altın Kulaç Y.S.Kulübünden Ülkü Sena Aydın 3'üncü Oldu.

Erkekler 200 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 1'inci, ferdi olarak yarışan Mithatcan Altun 2'nci, Altın Kulaç Y.S. Kulübünden Esed Korkusuz 3'üncü , 12 yaş kategorisinde Altınkulaç Yüzme Spor Kulübünden Ömer Faruk Özenç 1'inci, Buğra Tunalı 3'üncü, Atlantis S.S.Kulübünden Aybars Turgut 3'üncü Oldu.

Kızlar 100 metre serbest 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1'inci, Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiröz 2'nci, Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci, Gençaylar Kulübünden Ayşe Deniz Güven 2'nci, Ferdi olarak yarışan Firdevs Özlem Özkaptan 3'üncü Oldu.

Erkekler 100 metre serbest 11 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2'nci, Sakarya Su Sporları Kulübünden Mustafa Melikşah Yan 3'üncü, 12 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Altınkulaç Y.S.Kulübünden Yağız Hizel 2'nci, Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 3'üncü Oldu.

Kızlar 50 metre sırt 11 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 2'nci, Sakarya Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiöz 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 1'inci, Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 3'üncü Oldu.

Erkekler 50 metre sırt 11 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.S. Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2'nci, Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 2'nci, Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 3'üncü Oldu.

Kızlar 400 metre serbest 11 yaş kategorisinde; Atlantis Spor Kulübünden İremnur Durmuş 1'inci, Sırma Güler 2'nci, Cesur Y.S.Kulübünden Aysima Sivri Kaya 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci, Fatma Sinem Atay 2'nci, Yağmur Ayşe Malkoç 3'üncü Oldu.

Erkekler 400 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 1'inci, S.Yıldızlar S.Kulübünden Aslan Efe Uncuoğlu 2'nci, Sakarya S.Kulübünden Enes Efe Çakıcı 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S. Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 2'nci, Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 3'üncü Oldu.

Kızlar 50 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 2'nci, İremnur Durmuş 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci, Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2'nci, Ferdi olarak yarışan Melda Topçuoplu 3'üncü Oldu.

Erkekler 50 metre kelebek 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.S.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, ferdi olarak yarışan Mithatcan Altun 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya Su S.Kulübünden Alper Kesim 1'inci , Talha Üçkardeşler 3'üncü , Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 2'nci, oldu.

Kızlar 100 metre sırt 11 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 2'nci, Yıldızlar S.Kulübünden Aydan Demiröz 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya Su Sporları Kulübünden Fatma Sinem Atay 1'inci, Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Yağmur Ayşe Malkoç 3'üncü Oldu.

Erkekler 100 metre sırt 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Arda Ufuk Yetiş 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinden Kobaş S.Kulübünden Y.Efe Bolat 1'inci, Aydınhan Göze 3'üncü, Altınkulaç S.Kulübünden Yağız Hizel 2'nciOldu.

Kızlar 200 metre karışık 11 yaş kategorisinde; Sakarya S.Kulübünden Sırma Güler 1'inci, İremnur Durmuş 3'üncü, Cesur Yüzme S.Kulübünden Aysima Sivrikaya 2'nci, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci, Yağmur Ayşe Malkoç 3'üncü, Sakarya S.Kulübünden Fatma Sinem Atay 2'nciOldu.

Erkekler 200 metre karışık 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.S.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2'nci, Sakarya S.Kulübünden M.Melikşah Yan 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Altınkulaç Y.Kulübünden Ömer Faruk Özenç 2'nci, Kobaş S.Kulübünden Y.Efe Bolat 3'üncü Oldu.

Kızlar 50 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde; Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 1'inci, İremnur Durmuş 3'üncü, Sakarya S.Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 2'nciOlurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci, Yıldızlar S.Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2'nci, Gençaylar S.Kulübünden Ayşe Deniz Güven 3'üncü Oldu.

Erkekler 50 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 2'nci, ferdi olarak Mithatcan Altun 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Buğra Tunalı 1'inci, Ömer Faruk Özenç 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 3'üncü Oldu.

Kızlar 100 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; Atlantis Spor Kulübünden Sırma Güler 1'inci, İremnur Durmuş 3'üncü, Cesur Yüzme S.Kulübünden Aysima Sivrikaya 2'nci, olurken, 12 yaş kategorisinde ferdi olarak yarışan Cansu Selantina Beyhan 1'inci, Melda Topçuoğlu 2'nci, Altınkulaç Y.Kulübünden Sude Özcan 3'üncü Oldu.

Erkekler 100 metre kelebek 11 yaş kategorisinde ; ferdi olarak Mithatcan Altun 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Arda Ufuk Yetiş 2'nci, Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3'üncü Olurken, 12 Yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Kobaş S.Kulübünden Yağız Efe Bolat 2'nci, Altınkulaç Y.Kulübünden Yağız Hizel 3'üncü Oldu.

Kızlar 100 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde ; Sakarya Su S.kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Sırma Güler 2'nci, İremnur Durmuş 3 . olurken, 12 yaş Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 1'inci , Yıldızlar Kulübünden Esmanur Hande Yetişik 2'nci, Altınkulaç Y.S.Kulübünden Ülkü Sena Aydın 3'üncü Oldu.

Erkekler 100 metre kurbağalama 11 yaş kategorisinde ; Altınkulaç Y.Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, ferdi olarak yarışan Mithatcan Uslu 2'nci, Sakarya Su S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Aybars Turgut 1'inci, Altınkulaç Y.Kulübünden Buğra Tunalı 2'nci, Ömer Faruk Özenç 3'üncü Oldu.

Kızlar 50 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Sakarya Su Sporları Kulübünden Eyşan Nas Tabanlı 1'inci, Cesur Yüzme Kulübünden Aysima Sivrikaya 2'nci, Atlantis S.Kulübünden Ceylin Çalışkan 3'üncü Olurken, 12 yaş kategorisinde Gençaylar Kulübünden Ayşe Deniz Güven 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Beril Ceren Öztürk 2'nci, ferdi olarak yarışan Firdevs Özlem Özkaptan 3'üncü Oldu.

Erkekler 50 metre serbest 11 yaş kategorisinde ; Atlınkulaç Kulübünden Metehan Uslu 1'inci, Atlantis S.Kulübünden Uygar Kulak 2'nci, Sakarya S.Kulübünden Süleyman Yiğit Karapınar 3'üncü Olurken 12 yaş kategorisinde Sakarya S.Kulübünden Alper Kesim 1'inci, Kobaş Kulübünden Yusuf Uçar 2'nci, Altınkulaç Kulübünden Ömer Faruk Özenç 3'üncü Oldu.

11 Oca 2018 - 02:17 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 264 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 264 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Spor 264 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Spor 264 değil haberi geçen ajanstır.




Anket Sakaryaspor'un yüzde 49 hissesinin satılmasını destekliyor musunuz?